Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija

  Asociacija sukurta, siekiant vienyti dvi stambias veiklos šakas, apimančias produktų ir paslaugų grupes:

  • Žaislai, stalo žaidimai, mokymo priemonės, žaidimų aikštelės, sporto inventorius, dviračiai, vaikų literatūra, vadovėliai
  • Vaikų prekės, apranga, kūdikių prekės, vežimėliai, maistas kūdikiams ir vaikams
  • Suvenyrai, dovanos, dailiųjų ir tradicinių amatų gaminiai, verslo suvenyrai ir dovanos, interjero aksesuarai
  • Laisvalaikio paslaugos vaikams ir šeimai, dailiųjų ir tradicinių amatų mokyklėlės, muziejai ir pramogų parkai vaikams, teatrai
  • Verslas, aptarnaujantis minėtas šakas

Apimamų įmonių veiklų spektras parinktas, atsižvelgiant į Lietuvos ekonomikos sanklodą, aktyvių įmonių dydį, jų paslaugų ir prekių eksporto galimybes, tiesiogines ir netiesiogines investicijas. Asociacija yra sudaryta nesiremiant griežtai šakiniu principu, vienijimo kriterijumi pasirinktos jų klientų tikslinės grupės. Tikimasi, kad toks požiūris, būdamas ganėtinai netradiciniu, padės efektyviau veikti asociacijai ir jos nariams.


Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija
Levo Karsavino g. 4-10
LT-10228 Vilnius

Tel. +370 698 30831
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Įmonių naujienos

 

2024.02.15 - - Apklausa: 8 iš 10 lietuvių meilę linkę išreikšti dovanomis

Net 84 proc. lietuvių yra linkę savo meilę artimajam išreikšti dovanomis, rodo bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa. Vis dar vyrauja įsitikinimas, kad meilės gylį galima pamatuoti materialinės dovanos dydžiu, verte ar net retumu. Tačiau ekspertai sako, kad nors dovanojimas visuomenėje suprantamas kaip dėmesio, rūpesčio bei padėkos išraiška, prieš perkant materialius daiktus svarbu įsivertinti savo galimybes ir rinktis tokią dovaną, kuri nesugriaus jūsų  finansinio stabilumo.

Skaityti daugiau...
 

2024.02.08 - - Nuo naujo pašto ženklo žvelgs spalvas keičiantis kiškis

Vasario 9 d. Lietuvos paštas išleidžia Baltajam kiškiui skirtą grafikos dizainerės Giedrės Gabnienės sukurtą pašto ženklą „Lietuvos raudonoji knyga“. Pašto ženklo nominalas – 1,85 Eur, tiražas – 45 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8.
Skaityti daugiau...