Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija

2021.12.14 - - Vaikų psichologė – apie žaislų mažiesiems parinkimą: su kintančiais poreikiais turi kisti ir supantys daiktai

Nors laiko iki Kalėdų liko visiškai nedaug, nemaža dalis tėvų vis dar suka galvas, ką po eglute padėti savo vaikams. Tačiau, prieš priimant sprendimą, psichologai siūlo pasvarstyti ir apie tokių dovanų naudą. Mat ekspertai pažymi, kad žaislai vaikų gyvenimui – ypač svarbūs: jie ramina, kelia smalsumą, stimuliuoja, vysto pažintinius procesus, ugdo vaizduotę ir kūrybiškumą. Todėl psichologai tėvams pataria, kokias kalėdines dovanas labiausiai verta rinktis, norint mažiesiems suteikti šios naudos bei užauginti brandžias asmenybes. Kad tai padaryti būtų dar lengviau, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sudarė šiemet populiariausių žaislų vaikams sąrašą.
Skaityti daugiau...
 

2021.12.17 - - SEB apklausa: Kalėdų dovanoms kas antras išleis daugiau negu 100 eurų, penktadalis – gamins patys

Šiemet kalėdinėms dovanoms daugiau nei 100 eurų planuoja išleisti 50 proc. gyventojų Estijoje, 46 proc. Lietuvoje ir 34 proc. Latvijoje. Beveik penktadalis lietuvių ir estų bei daugiau negu dešimtadalis latvių teigia, kad šiemet dovanas gamins patys. Ruošiant dovanas ir planuojant šventes ekspertai pataria atsižvelgti ir į tvarumo tikslus.
Skaityti daugiau...
 

2021.11.30 - - Vaikų dienos centrams – dosnesnis finansavimas

Jau nuo šių metų pradžios vaikų dienos priežiūrą organizuoja ir teikia tik akredituoti vaikų dienos centrai. Tokių mūsų šalyje šiuo metu yra 445. Kitąmet finansavimas pasieks visus akredituotas paslaugas teikiančius vaikų dienos centrus (VDC), o gaunama suma priklausys nuo to, kiek vietų yra konkrečiame dienos centre.

Skaityti daugiau...
 

2021.11.30 - - Kas yra Montessori žaislai ir kodėl jie pravers kiekvienam vaikui?

Kalėdos ir žaislai – du neatsiejami dalykai, ypač vaikams. Nors šiandien jų pasirinkimas ypač platus, daugelis ieško dovanos, kuri ne tik suteiktų galimybę smagiai praleisti laiką, bet kad ja žaisdamas mažasis ugdytų savo įgūdžius ir išmoktų naujų dalykų. Būtent tokie ir yra pasaulyje sparčiai populiarėjantys Montessori žaislai. Prekybos tinklas „Lidl“ pasakoja, kuo tokie žaislai yra ypatingi ir kaip jie gali praversti kiekvienam vaikui.

Skaityti daugiau...
 

  Asociacija sukurta, siekiant vienyti dvi stambias veiklos šakas, apimančias produktų ir paslaugų grupes:

  • Žaislai, stalo žaidimai, mokymo priemonės, žaidimų aikštelės, sporto inventorius, dviračiai, vaikų literatūra, vadovėliai
  • Vaikų prekės, apranga, kūdikių prekės, vežimėliai, maistas kūdikiams ir vaikams
  • Suvenyrai, dovanos, dailiųjų ir tradicinių amatų gaminiai, verslo suvenyrai ir dovanos, interjero aksesuarai
  • Laisvalaikio paslaugos vaikams ir šeimai, dailiųjų ir tradicinių amatų mokyklėlės, muziejai ir pramogų parkai vaikams, teatrai
  • Verslas, aptarnaujantis minėtas šakas

Apimamų įmonių veiklų spektras parinktas, atsižvelgiant į Lietuvos ekonomikos sanklodą, aktyvių įmonių dydį, jų paslaugų ir prekių eksporto galimybes, tiesiogines ir netiesiogines investicijas. Asociacija yra sudaryta nesiremiant griežtai šakiniu principu, vienijimo kriterijumi pasirinktos jų klientų tikslinės grupės. Tikimasi, kad toks požiūris, būdamas ganėtinai netradiciniu, padės efektyviau veikti asociacijai ir jos nariams.


Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija
Levo Karsavino g. 4-10
LT-10228 Vilnius

Tel. +370 698 30831
El. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Įmonių naujienos