Lietuvos žaislų ir suvenyrų asociacija

2024.06.17 - - Besiruošiantiems į Legolendą: su 3 dukromis jį aplankiusi Lina pasidalijo praktiniais patarimais – kaip sutaupyti ir kaip išvengti eilių

Danijoje įsikūręs didžiausias pasaulyje Legolendas – svajonių kelionė ne tik vaikams, bet ir su lego kaladėlėmis augusiems tėvams.

Skaityti daugiau...
 

2024.06.19 - - Gražiausio Europos pašto ženklo konkurse Lietuvai atstovauja plačiažnyplis vėžys

Šių metų pavasarį pasirodęs lietuviškas pašto ženklas su plačiažnypliu vėžiu gali tapti gražiausiu visos Europos pašto ženklu, dedikuotu Senojo žemyno povandeninei faunai ir florai.

Skaityti daugiau...
 

2024.05.27 - - Lankytojų laukia atnaujintas ir miškininko pasakojimais įgarsintas Varnikų pažintinis takas

Vasarėjantis oras skatina daugiau laiko praleisti gamtoje, o pastaraisiais metais šalyje vienas populiariausių laisvalaikio praleidimo būdų – pasivaikščiojimas pažintiniais takais.

Skaityti daugiau...
 

2024.05.27 - - Kaip pasirinkti tinkamą dviratį pagal vaiko amžių ir įgūdžių lygį?

Renkantis dviratį vaikui, svarbu atsižvelgti ne tik į jo amžių, bet ir į įgūdžių lygį bei fizinį vystymąsi

Skaityti daugiau...
 

2024.02.15 - - Apklausa: 8 iš 10 lietuvių meilę linkę išreikšti dovanomis

Net 84 proc. lietuvių yra linkę savo meilę artimajam išreikšti dovanomis, rodo bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta reprezentatyvi šalies gyventojų apklausa. Vis dar vyrauja įsitikinimas, kad meilės gylį galima pamatuoti materialinės dovanos dydžiu, verte ar net retumu. Tačiau ekspertai sako, kad nors dovanojimas visuomenėje suprantamas kaip dėmesio, rūpesčio bei padėkos išraiška, prieš perkant materialius daiktus svarbu įsivertinti savo galimybes ir rinktis tokią dovaną, kuri nesugriaus jūsų  finansinio stabilumo.

Skaityti daugiau...
 


Puslapis 1 iš 2