Lithuanian Toys and Souvenirs Association

2021.03.30 - - Vasarą turėjusi vykti žaislų paroda Niurberge atšaukiama

There are no translations available.


Šiais metais netradicinį šiai parodai liepos mėnesį turėjusi vykti žaislų paroda, jau kartą dėl pandemijos perkelta iš metų pradžios, vėl atšaukiama.  2022 m. paroda ir vėl vyks įprastu metu - vasario 2-6 dienomis.

 

2020.12.07 - - Startuoja Lietuvos e. parduotuvių dovanų kortelė, skirta palaikyti smulkiuosius verslininkus

There are no translations available.

Šiuo verslui sudėtingu laikotarpiu „Verslios Lietuvos“ pagalbos verslui iniciatyva „Internete karantino nėra“ drauge su įspūdžio dovanų platinimo bendrove „Gera dovana“ pristato pirmąją Lietuvos e. parduotuvių dovanų kortelę, kuri skirta paskatinti gyventojus ir įmones per šias Kalėdas pirkti dovanas internetu iš smulkaus ir vidutinio verslo e. parduotuvių.

Read more...
 

2020.09.16 - - Ką skaito vaikai?

There are no translations available.

Faktas, kad Lietuvos pašto skyriuose viena iš populiariausių prekių yra knyga, gali nustebinti. Įdomu tai, kad net 62 proc. iš jų yra skirtos vaikams. Kasmet šie skaičiai tik didėja. Kokios vaikiškos knygos yra populiariausios?

Read more...
 

2020.12.09 - - Įmonės staigmenų darbuotojams neatsisako - į dovanų roges kinkys kurjerius

There are no translations available.

Šiųmetė pandemija sujaukė artėjančių švenčių planus. Įmonės turėjo atsisakyti tradiciniais tapusių renginių bei vakarėlių, kol kas teks pamiršti net ir jaukius bendrus pasisėdėjimus mažame kolegų rate. Visgi Kalėdos neatsiejamos nuo dovanų – simbolinės padėkos darbuotojams bei verslo partneriams. Jei iki šiol buvo įprasta įteikti ar keistis dovanomis gyvai, panašu, šiemet kurjeriams bus dar daugiau darbo – dažnos organizacijos sprendimas yra pristatyti darbuotojams dovanas paštu. Tuo tarpu verslo partneriai ar klientai šiemet, panašu, dažniau liks be dovanų.

Read more...
 

2020.09.17 - - Įžvelgia žaislų su charakteriu naudą: jie padeda ne tik vaikams, bet ir tėvams

There are no translations available.

Žaisdami vaikai ne tik smagiai leidžia laiką, bet ir lavina savo kūrybiškumą, fantaziją, mokosi naujų dalykų. Viena mėgstamiausių vaikų žaidimo formų – žaidimas vaidmenimis, psichologų teigimu, yra naudingas vaikų kūrybiškumui, gebėjimui pažinti pasaulį ir ugdyti socialinius įgūdžius. Dėl to vaikams gali būti naudingi skirtingus personažus ar asmenybes įkūnijantys žaislai, kurių specialios akcijos metu galima įsigyti lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse.

Read more...
 
  • «
  •  Start 
  •  Prev 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  Next 
  •  End 
  • »


Page 1 of 4