Lithuanian Toys and Souvenirs Association

2018.12.14 - - Tradicijas tęsianti „Ūlos juvelyrų studija“: nuo klasika tapusių dirbinių iki medalių, skirtų Švedijos vaikams

There are no translations available.

Atlaikiusi santvarkų pokyčius, ekonominius nuosmukius ir pakilimus „Ūla“ ne tik tęsia veiklą, bet ir tapo išsigelbėjimu čia dirbantiems žmonėms su negalia. Apie tai, kaip per pusę amžiaus pasikeitė juvelyrų darbas, kodėl ši profesija puikiai tinka žmonėms su negalia ir kokie iššūkiai laukia šiuolaikinių juvelyrų, kalbamės su įmonės „Ūlos juvelyrų studija“ direktoriumi Pauliumi Zabielsku.

Read more...
 

2018.10.29 - - Tarp piešimo, gimnastikos ir programavimo: kaip išsirinkti tinkamą būrelį

There are no translations available.

Daugelis šiuolaikinių tėvų jau puikiai supranta: tam, kad vaikas visapusiškai lavėtų, įgytų vertingų įgūdžių ir vystytų savo gabumus, vien mokykloje suteikiamo išsilavinimo ir namuose skiriamo dėmesio nepakanka.

Read more...
 

2018.10.11 - - Frankfurte – prestižinis įvertinimas Lietuvoje sukurtoms mokymosi priemonėms

There are no translations available.

Vienoje svarbiausių pasaulio knygų mugių, vykstančioje Frankfurte, Lietuvoje išleistos mokymosi priemonės sulaukė dar vieno išskirtinio įvertinimo. Kasmet teikiamuose Geriausių Europos mokymosi priemonių apdovanojimuose (BELMA) specialųjį komisijos prizą šiemet pelnė „Šviesos“ sukurtas mokymosi priemonių komplektas. Prestižinis įvertinimas Lietuvos leidėjams atiteko už inovatyvų požiūrį į kūno kultūros pamokas – ugdymo priemonių komplektą antrai klasei „Kūno kultūra 2“, kuris ne tik papildo veiklas sporto salėje, bet ir skatina pradinukus geriau pažinti savo kūną, jo galimybes, pasidomėti sveika gyvensena.

Read more...
 

2018.10.12 - - Sostinės Kaziuko mugė atsinaujins – konkursą laimėjo naujas operatorius

There are no translations available.

416–us metus skaičiuojanti sostinės Kaziuko mugė turi naują operatorių – konkursą laimėjusi UAB „Concept Events & Media“ organizuos daugiau nei 400 metų tradicijas sostinėje puoselėjantį renginį. Savivaldybė vasaros pabaigoje paskelbė atvirą mugės operatoriaus konkursą, siekdama naujos kokybės, skaidrių ir modernių sprendimų vienos svarbiausių miestui mugių organizavime.

Read more...
 

The association was created to unite the two major branches of activities:

* Toys, board games, teaching aids, playground, sports equipment, bicycles, children's literature, textbooks
* Children's products, clothing, baby goods, prams, food for infants and children
* Souvenirs, gifts, artistic and traditional handicraft products, souvenirs and corporate gifts, home accessories
* Leisure services for children and family, artistic and traditional crafts schools, museums and amusement parks for children, theater
* Business, serving these industries


Covered a range of selected business activities, taking into account the structure of the Lithuanian economy, firms active firms size, of their goods and services export opportunities, the direct and indirect investments. The association is made without reference to the principle division in strict branches, unifying factor is their target customer groups. It is expected that such an approach, being quite non-traditional, will effectively support operations of  the association and its members.

 

Lithuanian Toys and Souvenirs Association
Levo Karsavino g. 4-10
LT-10228 Vilnius
Lithuania

Phone +370 698 30831
Fax +370 5 2313 743
E-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

News from branch companies

in Lithuanian only