Lithuanian Toys and Souvenirs Association

2021.12.14 - - Vaikų psichologė – apie žaislų mažiesiems parinkimą: su kintančiais poreikiais turi kisti ir supantys daiktai

There are no translations available.

Nors laiko iki Kalėdų liko visiškai nedaug, nemaža dalis tėvų vis dar suka galvas, ką po eglute padėti savo vaikams. Tačiau, prieš priimant sprendimą, psichologai siūlo pasvarstyti ir apie tokių dovanų naudą. Mat ekspertai pažymi, kad žaislai vaikų gyvenimui – ypač svarbūs: jie ramina, kelia smalsumą, stimuliuoja, vysto pažintinius procesus, ugdo vaizduotę ir kūrybiškumą. Todėl psichologai tėvams pataria, kokias kalėdines dovanas labiausiai verta rinktis, norint mažiesiems suteikti šios naudos bei užauginti brandžias asmenybes. Kad tai padaryti būtų dar lengviau, lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ sudarė šiemet populiariausių žaislų vaikams sąrašą.
Read more...
 

2021.12.17 - - SEB apklausa: Kalėdų dovanoms kas antras išleis daugiau negu 100 eurų, penktadalis – gamins patys

There are no translations available.

Šiemet kalėdinėms dovanoms daugiau nei 100 eurų planuoja išleisti 50 proc. gyventojų Estijoje, 46 proc. Lietuvoje ir 34 proc. Latvijoje. Beveik penktadalis lietuvių ir estų bei daugiau negu dešimtadalis latvių teigia, kad šiemet dovanas gamins patys. Ruošiant dovanas ir planuojant šventes ekspertai pataria atsižvelgti ir į tvarumo tikslus.
Read more...
 

2021.11.30 - - Vaikų dienos centrams – dosnesnis finansavimas

There are no translations available.

Jau nuo šių metų pradžios vaikų dienos priežiūrą organizuoja ir teikia tik akredituoti vaikų dienos centrai. Tokių mūsų šalyje šiuo metu yra 445. Kitąmet finansavimas pasieks visus akredituotas paslaugas teikiančius vaikų dienos centrus (VDC), o gaunama suma priklausys nuo to, kiek vietų yra konkrečiame dienos centre.

Read more...
 

2021.11.30 - - Kas yra Montessori žaislai ir kodėl jie pravers kiekvienam vaikui?

There are no translations available.

Kalėdos ir žaislai – du neatsiejami dalykai, ypač vaikams. Nors šiandien jų pasirinkimas ypač platus, daugelis ieško dovanos, kuri ne tik suteiktų galimybę smagiai praleisti laiką, bet kad ja žaisdamas mažasis ugdytų savo įgūdžius ir išmoktų naujų dalykų. Būtent tokie ir yra pasaulyje sparčiai populiarėjantys Montessori žaislai. Prekybos tinklas „Lidl“ pasakoja, kuo tokie žaislai yra ypatingi ir kaip jie gali praversti kiekvienam vaikui.

Read more...
 

The association was created to unite the two major branches of activities:

* Toys, board games, teaching aids, playground, sports equipment, bicycles, children's literature, textbooks
* Children's products, clothing, baby goods, prams, food for infants and children
* Souvenirs, gifts, artistic and traditional handicraft products, souvenirs and corporate gifts, home accessories
* Leisure services for children and family, artistic and traditional crafts schools, museums and amusement parks for children, theater
* Business, serving these industries


Covered a range of selected business activities, taking into account the structure of the Lithuanian economy, firms active firms size, of their goods and services export opportunities, the direct and indirect investments. The association is made without reference to the principle division in strict branches, unifying factor is their target customer groups. It is expected that such an approach, being quite non-traditional, will effectively support operations of  the association and its members.

 

Lithuanian Toys and Souvenirs Association
Levo Karsavino g. 4-10
LT-10228 Vilnius
Lithuania

Phone +370 698 30831
Fax +370 5 2313 743
E-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

News from branch companies

in Lithuanian only