Litauischer Spielwaren- und Souvenirverband

2022.04.26 - - Survey for SMEs - Impact Assessment on the possible revision of the Toy Safety Directive 2009/48/EC

There are no translations available.

The study will provide support to the European Commission for the Impact Assessment on the possible revision of the Toy Safety Directive 2009/48/EC. This study will analyse the main weaknesses that were identified in the Evaluation of the Toy Safety Directive as well as from the experience deriving from the implementation/application of the Directive.

Weiterlesen...
 

2022.04.26 - - Apklausa dėl ES siekio keisti Žaislų saugos direktyvą 2009/48/EC

There are no translations available.

Lietuvos žaislų rinkos dalyviai, norintys išreikšti savo nuomonę dėl siūlomų pakeitimų poveikio savo verslui, iki gegužės 2 d. gali dalyvauti apklausoje. Ją anglų k. rasite čia.

 

2022.04.07 - - Sumažėjo vaikų, kurie jaučiasi laimingi: kaip pasirūpinti jų emocine sveikata popandeminiame pasaulyje ir karo kontekste

There are no translations available.

Pandemijos sukelti ribojimai ir sutrūkinėję socialiniai ryšiai pastebimai paveikė vaikų emocinę sveikatą. Penktadaliu sumažėjo vaikų, kurie jaučiasi laimingi galvodami apie savo dabartinį gyvenimą. Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro „Vilnius sveikiau“ specialistai atkreipia dėmesį, kad šiuo metu, popandeminiame pasaulyje, o dar padidėjus ir nerimui dėl karo įvykių Ukrainoje, ypač svarbu stebėti vaikų emocijas ir jų elgseną.

Weiterlesen...
 

2022.04.07 - - Išleidžiamas pašto ženklas vienam garsiausių Lietuvos dvasininkų – monsinjorui K. Vasiliauskui

There are no translations available.

Penktadienį, balandžio 8 d., Lietuvos paštas išleis dailininkės Aušrelės Ratkevičienės kurtą pašto ženklą tema „Monsinjoro K. Vasiliausko 100-osios gimimo metinės“. Pašto ženklo nominalas – 0,75 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Kartu su pašto ženklu bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8.

Weiterlesen...
 

2022.04.11 - - Vaikų kambario interjeras: kaip sukurti mažiesiems palankią aplinką?

There are no translations available.

Lietuviai savo namų interjerui skiria vis daugiau dėmesio, o tai atsispindi ir pastangose sukurti jaukią bei patogią gyvenamąją aplinką vaikams. Psichologės psichoterapeutės Irmos Skruibienės teigimu, tai išties svarbu, nes vaikams yra naudinga nuo pat mažens namuose turėti savo erdvę, kuri padėtų ieškoti individualių išraiškos būdų, o taip pat mokytis atskirti bei gerbti savo ir kitų asmenines ribas. Savo ruožtu didžiausio baldų salonų tinklo Lietuvoje „Gintaro Baldai“ interjero dizainerė Jūratė Sventickienė sako, kad per pastaruosius keletą metų vaikų kambario interjero tendencijos išties gerokai pasikeitė, o įrengdami namų erdves mažiesiems lietuviai prioritetą šiandien teikia funkcionalumui ir kokybei.

Weiterlesen...
 


Seite 1 von 2