Litauischer Spielwaren- und Souvenirverband

2019.03.12 - - Vaikų draugystė su naujais skoniais: baimė ar išrankumas

There are no translations available.

Dauguma tėvų augindami atžalas viename ar kitame periode susiduria su valgymo problemomis – vaikai atsisako ragauti, priešinasi dar nepažintiems skoniams, o kartais kategoriškai pasisako prieš valgymą apskritai. Vaikų psichiatras Linas Slušnys įsitikinęs, kad dauguma vaikų naujam maistui turi pasąmonėje užkoduotą išrankumą, o tikrą baimę – neofobiją – patiria mažuma. Vienu ar kitu atveju, didžiausias uždavinys tenka tėvams ir jų pačių rodomam pavyzdžiui.

Weiterlesen...
 

2019.02.28 - - Po 29 metų pertraukos – Kaziuko mugei skirtas ženklintas atvirukas

There are no translations available.

Vilniaus Kaziuko mugės lankytojai šį savaitgalį galės išsiųsti specialius Kazio linkėjimus, nes  Lietuvos paštas kovo 1 d. po poros dešimtmečių į apyvartą išleidžia ženklintą atviruką, skirtą Kaziuko mugei – nuo 1990 m. nei atvirukas, nei pašto ženklas šiam renginiui nebuvo dedikuoti. Šių metų atviruko autorius – Gražvydas Bugas, tiražas – 1500 vnt., jo pašto ženklo vertė – 0,84 Eur. Kaziuko mugės atvirlaiškis, kurio pardavimo kaina – 1,29 Eur, spausdintas Estijos spaustuvėje „Vaba Maa“.

Weiterlesen...
 

2019.03.01 - - Atsinaujinusi Kaziuko mugė – 4 m tiltas, muzika ir daugiau kaip 1500 prekybininkų

There are no translations available.

416–oji Kaziuko mugė Vilniuje prasidėjo tradicinėmis šv. Kazimiero eitynėmis nuo Lukiškių iki Kudirkos aikštės, kur nuo 4 m aukščio tilto virš Gedimino prospekto iškilmingai paskelbtas mugės atidarymas . Mugės lankytojų šiemet laukia dar daugiau naujovių, pramogų ir atrakcijų. Visą savaitgalį (kovo 1–3 d.) sostinės gyventojų ir svečių lauks ne tik prekybininkai, bet ir muzikiniai pasirodymai nuo bliuzo iki folkloro, kurie vyks prie Odminų ir K.Sirvydo skverų, Bernardinų sodo vartų, šalia Gedimino per. 21 ir Rotušės aikštėje.

Weiterlesen...
 

2019.03.01 - - Tyrimas: vaiko žaislams tėvai kasmet išleidžia apie 200 eurų

There are no translations available.

Savo vaiko žaislams tėvai yra linkę vidutiniškai skirti apie 17 eurų per mėnesį, parodė siuntų paslaugų bendrovės „Omniva LT“ užsakymu atliktas tyrimas. Be to, daugiau kaip pusė vaikų gauna vieną ar daugiau naujų žaislų per mėnesį. Vaikams atsibodusius žaislus tėvai dažniausiai atiduoda giminaičių ar draugų vaikams, saugo namuose ateičiai ar tiesiog išmeta.

Weiterlesen...
 

2019.02.13 - - Kaip neprašauti renkantis Valentino dienos dovaną

There are no translations available.

Vasario 14-tąją minima Šv. Valentino diena įsimylėjėliams atneša ne tik romantikos pliūpsnį, bet ir nemenką galvos skausmą – išrinkti dovaną tampa pačia sudėtingiausia užduotimi, juk baisiausia, ką galima nuvilti – tai artimiausią žmogų. Tačiau baimintis neverta, vadovaudamiesi viena taisykle išrinksite dovaną, kuri be abejonės liks įvertinta. Dovanokite tai, kas atspindi antrąją pusę ir jos pomėgius.

Weiterlesen...
 


Seite 1 von 2