2013.01.30 - - Spielwarenmesse 2013 Niurnberge

Nuo sausio 31 iki vasario 4 dienos besižvalgydami po didžiausią pasaulyje žaislų parodą Spielwarenmesse Niurnberge Vokietijoje rasite septynių Lietuvos įmonių stendus. Lietuvos įmonės parodoje pasauliui pristatys stalo žaidimus, medinius žaislus, balionus, šventines prekes, edukacinius žaislus. Lietuvos įmonės siūlys tiek savo gaminius, tiek ir atstovaujamų įmonių žaislus.

Pirmą kartą parodoje dalyvaus nuotaikingus mokomuosius stalo žaidimus prekiniu ženklu LOGIS jau daug metų gaminanti uždaroji akcinė bendrovė SAVAS TAKAS IR KO. Pasaulinio garso parodos naujokas yra ir UAB VAVAS, parduodantis įvairiose Lietuvos įmonėse pagamintus medinius žaislus bei valdantis interneto parduotuvę svetainėje www.medinisarkliukas.lt. Parodoje kojas apšyla ir UAB DISPLĖJAUS SISTEMOS, siūlanti tūrinius švenčių puošinius bei parduotuvių apipavidalinimo elementus. UAB GUDRAGALVIS IR UAB VESNA taip pat bus parodos debiutantai.

Parodos senbuve galima laikyti UAB BALIONŲ ŠALIS (UAB LAILENAS), Lietuvos vartotojams jau seniai žinoma ne tik BALIONŲ ŠALIES parduotuvėmis, bet dabar ir ŠVENČIŲ MIESTO parduotuve internete. Parodoje įmonė daugiausia bandys atkreipti dėmesį į savo gaminamus netikrus ūsus ir barzdas, juos galite įvertinti apsilankę www.mustaches.eu.

Jau ne pirmą kartą parodoje dalyvauja ir UAB UZU, siūlanti lavinančius žaislus mažiesiems iš JAV, Kanados ir Australijos.

Bilietus į parodą lankytojams geriausia ir pigiausia pirkti internetu sekant nuorodą http://www.toyfair.de/besucher/tickets-kaufen/. Jei nesate prisiregistravę parodos sistemoje, tai padarysite ten pat.