2019.10.07 - - Kvietimas dalyvauti parodoje Nordstil '20 Hamburge

There are no translations available.

KVIEČIAME DALYVAUTI SU ES PARAMA JUNGTINIAME „NAUJŲ GALIMYBIŲ“ PROJEKTE INTERJERO IR EKSTERJERO DETALIŲ, STILIAUS IR MADOS PARODOJE NORDSTIL 2020

Paroda vyks 2020 m. sausio 11-13 d., Hamburgo parodų ir kongreso rūmuose, Messeplatz 1, Hamburg, Germany

NORDSTIL –  Ši paroda yra didžiausia ir pagrindinė prekybos platforma mažmenininkams iš Vokietijos, kaimyninių regionų ir Skandinavijos.

NORDSTIL - didžiausia vartojimo prekių mugė Šiaurės Vokietijoje - čia mažmeninės ir didmeninės prekybos sektoriai atranda novatoriškų produktų iš Vokietijos ir Šiaurės Europos šalių.

NORDSTIL  taip pat siūlo daugybę naujų idėjų įvairiuose tiesioginiuose demonstracijose ir tendencijų pristatymuose, taip pat naujausia informacija ir naudingus patarimus rinkoje ir pramonėje.Paroda tvirtai įsitvirtino kaip svarbi plataus vartojimo prekių asortimento užsakymo platforma. Nuolatinis 90% lankytojų pasitenkinimo įvertinimas yra aiškus įrodymas, kad tiksliai atitinkama pirkėjų reikalavimus. 2019 metais parodoje, Hamburgo parodų centre apsilankė apie 20 000 lankytojų, apie 965 dalyviai, o parodos plotas siekė apie 62 600 kv.m.Parodoje pristatomi produktai bus suskirstyti į keturias kategorijas: Namai ir sodas, Stilius ir dizainas, Dovanos ir kanceliarinės prekės bei Juvelyriniai dirbiniai ir mada.·         Namai ir sodas: baldai, namų aksesuarai ir tekstilė, šviestuvai, kambario kvapai, vonios aksesuarai ir asmens priežiūros reikmenys, sezoninės dekoracijos, floristų reikmenys, žvakės, sodo ir balkono aksesuarai, kepsninės, gurmaniški gaminiai, vynai ir spiritiniai gėrimai, virtuvės aksesuarai, namų apyvokos prekės, stalo įrankiai, stiklas, porcelianas, keramika, suvenyrai.

·         Stilius ir dizainas: dizainerių, prekės ženklų ir manufaktūrų gyvenimo būdo produktai.

·         Dovanos ir kanceliarinės prekės: dovanų, žaidimų, žaislų, licencijuotų gaminių, suvenyrų, reklaminių daiktų ir dovanų, pomėgių ir rankdarbių, raštinės reikmenų, raštinės reikmenų ir rašymo reikmenų, vaikų drabužių ir aksesuarų, vaikų interjero, švietimo ir mokyklos, kalendoriaus, atvirukų ir sveikinimo atvirukų reikmenys.

·         Juvelyriniai dirbiniai ir mada: dailieji papuošalai, brangakmeniai ir perlai, sidabriniai papuošalai, bižuterijos dirbiniai, juvelyriniai dirbiniai, laikrodžiai, drabužiai, mados dirbiniai ir aksesuarai, rankinės ir maži odos gaminiai, kosmetika ir aromatai, šalikai ir šaliai.Daugiau informacijos apie parodą rasite https://nordstil.messefrankfurt.com/hamburg/en.html

Dalyvavimo sąlygos:

6 kv. m. ploto su Jungtiniame stende: 5207 EUR +PVM

Į kainą įskaičiuota: parodinio ploto nuoma, registracijos mokestis, marketingo mokestis, AUMA mokestis, elektros energijos mokesti, stendo dizainas, konstrukcijų nuoma ir montažas, stendo įrengimas su reikalinga papildoma įranga, kitas privalomas parodos servisas, kitos su paroda susijusios išlaidos.

Grąžinama  suma 3644,90 eur, kaip de minimis pagalba. Įmonės lėšos projektui  1562,10 EURKviečiame pasinaudoti parama ir dalyvauti parodoje

Dėl dalyvavimo projekte kreiptis iki spalio 15 d.

Pasinaudokite šiuo paramos projektu, kuris jau yra vykdomas ir užsitikrinkite sau vietą su mažiausiomis dalyvavimo išlaidomis.

Remiamos įmonės:

-       Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės gamintojos, ar paslaugos teikėjos.

Projekte negali dalyvauti įmonės, kurios:

- patiria sunkumų (yra restruktūrizuojamos ir pan.);

- yra išnaudojus de minimis pagalbos sumą (200.000 EUR per 3 metus);


Dėmesio, yra galimybė pasinaudoti parama ir kitoms parodoms, vykstančioms iki 2020 rugpjūčio 10 d. Tad jei turite planų dalyvauti ir reiktų paramos – kreipkitės ir žiūrėsime kaip galime Jums pagelbėti

Visus, norinčius dalyvauti parodose, prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Dėkingi būsime už jūsų atsakymą.


Justė Bliujūtė
Projektų vadovė
UAB "Autarė"
Subačiaus g. 8-14, LT-01302 Vilnius
tel/fax: (5) 262 24 53
Mob.tel.: +370 699 76 101; +370 61144772;