2018.08.21 - - Atidaroma pirmoji Lietuvoje žaidimų aikštelė, pagaminta iš perdirbtų medžiagų

There are no translations available.

Bendruomenės edukacijos centras „Miesto laboratorija“ pradeda jau trečiąjį sezoną – šį kartą jis pilnas naujovių ir dar įvairesnių renginių. Rudenėjant baigiamas įrengti edukacinis sodas, kurį norima atverti vilniečiams ir miesto svečiams. Taip pat pristatoma viena iš nedaugelio Lietuvoje tvarių žaidimo aikštelių vaikams. Naujas antakalniečių savanorių sukurto centro sezonas pristatomas rugpjūčio 23 d.

"Antrinį daiktų ir medžiagų panaudojimo principą pritaikėme „Miesto laboratorijos“ interjere, kuriame senos durys virto stalais, dujų balionai – lempomis ir t.t. Naująjį sezoną atsigręžiame į lauką, kur įrengėme vaikų žaidimų aikštelę iš perdirbtų medžiagų. Džiaugiamės, kad pavyko įgyvendinti ir tokias idėjas, kurios dažniau matomos tik interneto platformose „pinterest“, pvz., purvo virtuvėlė“, – pasakoja ML atstovai.

Rudens sezono renginius pristatys patys jų iniciatoriai bei rengėja, o naujas bendruomenės kavinės šefas - Tomas, pristatys ir visai naują maisto sezoną „Miesto laboratorijoje“.

Galybė priežasčių susitikti – visi laukiami rugpjūčio 23 d., nuo 18 val., programos pradžia 18:30.

„Norime sukurti socialiai atsakingą ir gamtai draugišką bendruomenės centrą, kur kiekvienas norintis ras, kaip įdomiai praleisti laiką – paragauti čia pat užaugintos mėtų ir čiobrelių arbatos, daugiau sužinoti apie darnių miestų vystymo idėjas, išmokti pasigaminti buityje reikalingų daiktų iš jau nebenaudojamų senų. Norėtume, kad šis centras taptų platforma, kuri vienytų aplinkai neabejingus Antakalnio ir viso Vilniaus miesto gyventojus, kur jie galėtų surasti atsakymus į rūpimus klausimus, gauti patarimų ir pagalbą keičiant miestą ir mūsų rajoną į darnią ir gamtai draugišką aplinką“, – apie planus pasakoja miesto laboratorijos atstovai.

Renginio programa:

Edukacinio sodo ir tvarios žaidimų aikštelės atidarymas;

Renginių pristatymas;

Bendruomenės kavinės pristatymas ir užkandžių degustacija;

Igno Gužausko ir grupės koncertas

Renginys neformalus, skirtas visai šeimai ir draugiškiems augintiniams.

Renginys vyks rugpjūčio 23 d. (ketvirtadienį), nuo 18 val., programos pradžia 18:30.

Kaip mus rasti: http://www.miestolaboratorija.lt/kur-yra-miesto-laboratorija/

Projekto partneriai: Vilniaus miesto savivaldybe, Antakalnio seniūnija ir Asociacija Antakalniečių bendruomenė


Auste Pranckute
+37061420260